Menu Zamknij

Projektowanie i doradztwo techniczne

Nasz zespół inżynierów i projektantów jest gotowy do współpracy przy tworzeniu i optymalizacji projektów związanych z obróbką metali. Oferujemy również doradztwo techniczne, aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, każdemu Klientowi bez wyjątku zapewniając: profesjonalną obsługę, indywidualne podejście oraz terminową realizację zlecenia.

Przygotowujemy różnorodne projekty dotyczące m.in. konstrukcji z blachy kwasoodpornej. Mamy wieloletnie doświadczenie w obróbce metali, takich jak stal nierdzewna i węglowa oraz aluminium. Dlatego też świadczymy kompleksowy zakres usług, zawsze dostosowany do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Co wyróżnia nasze projekty?

Opracowywaniem projektów z zakresu elementów i konstrukcji metalowych zajmuje się nasz wysoko wykwalifikowany zespół – tworzą go fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący wszelką niezbędną wiedzą i umiejętnościami. Wszystkie przedstawiane przez nas projekty stanowią idealną odpowiedź na indywidualne oczekiwania Klienta. Nie działamy szablonowo, tylko proponujemy rozwiązania skrojone na miarę konkretnych potrzeb.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń o różnym zakresie i rodzaju obróbek. Dysponujemy prasami krawędziowymi, giętarkami CNC, piłami taśmowymi, wycinarkami laserowymi i plazmowymi, spawarkami i wieloma innymi urządzeniami.