Menu Zamknij

Platforma OZE

Oferujemy dostęp do platformy OZE, która jest innowacyjnym narzędziem umożliwiającym monitorowanie i zarządzanie pracą palnika, co pozwala na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej i kontrolowanie kosztów. Platforma daje możliwość integracji różnych źródeł energii odnawialnej w jednym systemie, w różnych sektorach i branżach.

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszej platformy OZE i dołączenia do rosnącej liczby osób i firm, które inwestują w czystą i zrównoważoną przyszłość. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozpocząć współpracę. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie energii odnawialnej, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo palniki i nagrzewnice na pellet oraz wiele innych urządzeń.

Platforma OZE

W jakie funkcje wyposażona jest platforma OZE?

Za pomocą nowoczesnej platformy OZE można zdalnie obserwować pracę układu grzewczego, w tym zmiany w parametrach palnika, kotła i innych elementów systemu. Tego typu aplikacja wyposażona jest w szereg przydatnych funkcji: przedstawia zliczone wartości wyprodukowanej energii OZE, generuje raporty, pozwala regulować wartości parametrów zadanych i prowadzić obserwację alarmów.

Za jedną z najważniejszych zalet platformy OZE można wskazać łatwość obsługi. Wszelkie dane prezentowane są w sposób przejrzysty i zrozumiały, a zarządzanie aplikacją jest bardzo intuicyjne. Dzięki dostępowi do platformy OZE można na bieżąco kontrolować działanie układu grzewczego i w razie potrzeby wprowadzać odpowiednie modyfikacje – pozwala to optymalizować pracę systemu, a tym samym również ograniczyć niepotrzebne koszty.